Фурнітура для скляних козирків та навісів Скляні навіси і козирки виглядають дуже витончено, елегантно і служать справжньою окрасою входу в будівлю. Але крім того, скляні навіси і козирки є надійним захистом від снігу та дощу, палючого сонця льотного, забезпечуючи комфортний вхід у внутрішні приміщення.

Скляні навіси і козирки монтуються на опорних конструкціях або ж на спеціальних підвісних системах. І якість фурнітури для скляних козирків і навісів здійснює величезний вплив на безпеку експлуатації даних конструкцій зі скла.

Фурнітура для скляних козирків і навісів повинна відрізнятися особливою міцністю, стійкістю до різних зовнішніх впливів, таких, як волога, перепади температур. Виготовляється така фурнітура з високоміцних корозійностійких сплавів.

При необхідності фурнітура для скляних козирків і навісів покривається спеціальними речовинами, фарбується в різні кольори, які відповідають бажаному дизайну конструкції.

Скляні навіси і козирки необхідно проектувати з обов'язковим урахуванням навантажень, що впливають на конструкцію. Тому при виборі фурнітури для скляних навісів і козирків слід провести міцнісний розрахунок для визначення необхідних характеристик елементів фурнітури.

Фурнітура для скляних козирків і навісів повинна відповідати загальному дизайну скляної конструкції, яка встановлюється: «легкість» і «вишуканість» скла необхідно підтримати такою ж «легкою» і «повітряною» фурнітурою. В іншому випадку масивність елементів фурнітури «задавить» козирок, зробить його похмурим і «важким».

Тож як знайти фурнітуру для скляних козирків , що відповідає всім вищезгаданим умовам?

У виборі якісної і надійної фурнітури для скляних навісів і козирків вам допоможе компанія Аспект-Плюс . Наші фахівці виконають проектування, виготовлення і монтаж скляних козирків і навісів необхідної вам конфігурації.

У своїй роботі ми використовуємо кращу фурнітуру від провідних світових виробників , таких як Dorma, ColCom, Casma та ін. Поєднання найвищих характеристик міцності і привабливого зовнішнього вигляду робить фурнітуру для скляних козирків і навісів максимально відповідною високим вимогам наших замовників.