Ф’юзинг скла Ф’юзинг скла - це один із сучасних видів художньої обробки скла. За допомогою технології ф’юзинга стекло може стати справжнім витвором мистецтва й гідно прикрасити будь-який інтер'єр.

Ф’юзинг, від англ. fusing, - спікання, плавка. Ф’юзинг скла представляє собою високотемпературну обробку скла, при якій шматочки скла спікаються між собою, утворючи на диво прекрасні, легкі лінії візерунків.

Ф’юзинг скла використовується для створення вітражів, панно, декорування скляних дверей, перегородок. Скляні конструкції, оброблені за технологією «ф’юзинг», не піддаються старінню, зміні кольору, не бояться вологи (немає швів). Величезне розмаїття колірних рішень, безмежний політ фантазії для створення візерунків - все це дозволяє створити неповторний вигляд інтер'єра.

Ф’юзинг скла виконується наступним чином. На скляне полотно-основу викладаються шматочки спеціального скла в необхідному порядку. Після цього скло відправляється в спеціальну піч для ф’юзинга, де при температурі в 800-900°С і відбувається процес спікання.

Ф’юзинг скла має кілька переваг у порівнянні з більш старими технологіями створення вітражів або панно. Так, ф’юзинг дозволяє зробити поверхню скла рельєфною, додати склу необхідну фактуру. Ф’юзинг скла дозволяє зробити вітраж багатошаровим, створює відчуття глибини, об’єму візерунка на склі.

Як і інші види художньої обробки скла, ф’юзинг використовується для декорування різних скляних конструкцій в приміщенні. Естетично й привабливо виглядають міжкімнатні скляні двері, оброблені в техніці ф’юзинга, міжкімнатні та офісні скляні перегородки, скляні душові кабіни.