Міжкімнатні перегородки    Не потрібно забувати про застосування скляних перегородок у будинку. Всі частіше перегородки і огорожі зі скла застосовуються в оформленні інтер'єрів житлових приміщень. Навіть приміщення з маленькою площею, завдяки перегородкам і стінам зі скла стають просторими й світлими. Скляні міжкімнатні перегородки дозволяють відчути близькість живучих у будинку людей, залишаючи при цьому почуття особистого простору.

     Міжкімнатні скляні двері й міжкімнатні перегородки у житловому приміщенні, у відмінності від строгих офісних перегородок можна оформити на будь-яку інтер’єрну тему - застосувати кольорові плівки, ф’юзінг, хімічне травлення (докладніше див. статтю "Художня обробка").

    Можна зробити висновок, що скляні перегородки доречні як в офісах, так і у квартирах будь-якого типу. Скло сьогодні використовують для обробки стель, підлог і сходів, їм огороджують зимові сади. Якщо засклити, наприклад, частину вузького коридору, він стане світліше й буде сприйматися не як довге темне приміщення, а як частина якоїсь незвичайної загадкової системи. Такого ж ефекту можна досягти, установивши прозору скляну перегородку між крихітним передпокоєм і єдиною житловою кімнатою: при необхідності приміщення можна ізолювати одне від одного спеціально нанесеним малюнком або просто звичайною ширмою.

Міжкімнатні перегородки Міжкімнатні перегородки