Перегородки    Все більшого поширення набувають перегородки, які за рахунок своєї малогабаритності в порівнянні зі звичайними стінами, дозволяють розширити простір, зробивши його більш функціональним. Вони економічно виграшні й практичні. Вони дозволяють створювати будь-яку конфігурацію приміщення відповідно до його призначення. (див. Стиль сучасного офісу та На смак і колір…. )

    За конструктивними особливостями, зазвичай на практиці, використовують алюмінієві перегородки або цільноскляні перегородки.

Алюмінієві перегородки    Алюмінієві перегородки - перегородки з використанням алюмінієвих профільних систем, які добре сполучаються з одинарним, подвійним скляним заповненням або склопакетом, а також із глухим заповненням (сендвіч-панель, ДСП). Алюмінієві перегородки досить міцні й надійні, невибагливі при монтажі та в експлуатації (Основні переваги систем профілів для виготовлення й складання скляних перегородок). Не вимагають додаткової обробки, стійкі до корозії, мають конструкційну твердість, непогано захищають від шуму. Алюмінієві перегородки надають сучасний вид будь-якому приміщенню або впишуть як елемент у будь-який інтер'єр.

Скляні перегородки    Скляні перегородки - один з видів цільноскляних конструкцій (Цільноскляні конструкції). Являють собою композицію загартованого безпечного скла товщиною 8, 10 мм і фурнітури. Скляні секції з'єднуються без профілів "стик у стик" і мають технологічний зазор 0-2мм. Скло, що використовується в цільноскляних перегородках, легко піддається різним видам обробки, що дозволяє втілювати в життя безліч розробок дизайнерів. Завдяки різноманітному асортименту фурнітури, скляні перегородки гармонійно вписуються в інтер'єр приміщення. Найчастіше цільноскляні перегородки застосовуються в офісах.

Офісні перегородки    Офісні перегородки допомагають раціонально розмістити робочі місця в офісі, розділити приміщення на певні зони, сформувати проходи. (Офісні перегородки).Установка офісних перегородок не потребує значного часу.( Установка офісних перегородок)

    За способом кріплення до несучих конструкцій перегородки розділяються на стаціонарні офісні перегородки і мобільні або розсувні перегородки. Стаціонарні офісні перегородки жорстко кріпляться до підлоги, стін, стелі й застосовуються для поділу загального приміщення на кабінети. Мобільні або розсувні перегородки не мають кріплення до несучих конструкцій і можуть переміщуватися в міру потреби. Розсувні перегородки зручні й функціональні. Переміщаючись спеціальними напрямними, вони можуть створювати в потрібний момент своєрідне загородження, що згодом швидко й без праці вбирається. Розсувні перегородки забезпечують раціональне використання офісних площ, заощаджуючи простір. Їхня конструкція нагадує розсувні двері.

    Скляні офісні перегородки нададуть приміщенню не тільки неповторний стиль і естетику, але й створять атмосферу відкритості й довіри, що обов'язково відіб'ється на ваших відносинах з партнерами й клієнтами. (Системи офісних перегородок)