Компанія " Аспект-Плюс" надає послуги з різання й обробки скла і дзеркал (матування, фарбування, гравірування, друк), розробки й виготовлення скляних конструкцій, включаючи скляні перегородки, скляні міжкімнатні двері, скляні розсувні двері, скляні сходи, скляні східці й підлоги, реалізує фурнітуру для скляних дверей і скляних душових кабін.

За Вашим дзвінком ми зробимо виміри, розробимо дизайн і виготовимо виріб за ескізним проектом, використовуючи високоякісне скло, зробимо монтаж скляних конструкцій і фурнітури.

    Ви можете зателефонувати й отримати більш детальну інформацію, що цікавить Вас, або вибрати інший вид контакту із запропонованих на сторінці з контактною інформацією

Фасадне засклення

Скляне фасадне засклення      Скляний фасад - це алюмінієва або сталева конструкція, що заповнена склопакетами. Саме скло надає фасаду той вигляд, до якого ми так звикли в сучасних мегаполісах.

     Останнім часом у конструкції фасадів широке застосування одержують фітинги "спайдер", виготовлені з нержавіючої сталі й призначені для безрамного кріплення архітектурного скла або склопакетів на фасаді. У цьому випадку площа, що займає скло - максимальна, це дозволяє ефективно використовувати сонячну енергію для освітлення й обігріву приміщень .

    Такі фасади характеризуються високою міцністю й довговічністю. У галереї виконаних робіт є категорія "Засклення фасадів", саме в цьому розділі демонструються приклади виконаних робіт.

Скляні перегородки

Скляні перегородки    Компанія Аспект - Плюс представляє Вашій увазі різні цільноскляні конструкції.У процесі створення цих конструкцій найбільше уваги приділялося надійності та безпеці. Представлені на сайті цільноскляні конструкції є унікальним виробами, виконаними з високоякісного скла.

До стандартних скляних конструкцій відносяться:

  • Маятникові одностулкові двері;
  • Маятникові двостулкові двері;
  • Суцільноскляні перегородка з маятниковими дверима;
  • Маятникові двостулкові двері з верхнім світлом;
  • Суцільноскляні перегородки з маятниковими двостулковими дверима та інші.
    З огляду на те, що фахівці компанії мають великий досвід у проектуванні, виробництві й монтажі скляних конструкцій кінцевий продукт є візуально привабливим, надійним і недорогим. Специфікації типових скляних конструкцій Ви можете побачити тут, а виконані роботи в галереї виконаних робіт.

Скляні двері

Двери из стекла    Всі частіше дизайнери, проектанти, конструктори, архітектори і звичайні користувачі стали надавати перевагу скляним дверям не відміну від всіх інших саме через їх естетичну привабливість, надійність, міцність, зносостійкість і довговічність.

    Тенденція до переходу від дерев'яних і металевих дверей до скляних зберігається вже досить тривалий час. Вона найбільш помітна у великих містах і менше - у невеликих, де статки не настільки великі. Двері зі скла можуть бути різного типу відкривання:
  • маятникові двері з відкриванням в обидва боки;
  • розстібні двері з відкриванням назовні й усередину приміщення;
  • розсувні двері автоматичного й ручного відкривання.
    Що ж стосується технології виробництва скляних дверей, то в їхньому виготовленні використовують скло товщиною від 8 до 19 мм. На нашому сайті, у розділі "Скляні двері" у галереї виконаних проектів Ви можете побачити безліч фотографій реально існуючих скляних дверей. Їх ви знайдете в категоріях: "Скляні міжкімнатні двері" і "Скляні розсувні двері".

Фурнітура для скляних дверей

Фурнітура для скляних дверейДо фурнитуре для стеклянных дверей відносять: замок или запорний пристрій, ручка, стопор, фрамуги (глухі або скляні), доводчик, який забезпечує плавне закриття дверей без удару об короб, упор (для уникнення пошкодження стіни при відкриванні дверей ), петлі штирьового типу.

    Фурнітура для скляних дверей повинна бути надійна. При невеликих розмірах її деталям необхідно із запасом витримувати дуже велику вагу. Спеціальна фурнітура дозволяє витримувати величезні скляні двері з цільного скла, вага яких, більше центнера, а ширина - близько півтора метри. Крім того, всі елементи фурнітури повинні гармонійно доповнювати і підкреслювати природну красу скла, що можливо тільки при бездоганній якості навіть найменших дрібниць.

Великі виробники, такі як DORMA і TRENTO, пропонують різні елементи (ручки, петлі, кронштейни, кріпильні вузли), об'єднані єдиним стилем. Використання їх в різних комбінаціях робить можливим оснастити в єдиному стилі не тільки двері, як один з елементів скляної стіни, але і всю самонесучу перегородку зі скла.

Скляні душові кабіни

Скляні душові кабіни    Компанія Аспект - Плюс робить душові кабіни, які виготовляються зі скла на замовлення, за індивідуальними розмірами, що дозволяє вибрати самостійно конфігурацію стін скляної душової кабіни і розмір відповідно до розмірів Вашої ванної кімнати.

    Якість обробки кромок і загартоване скло роблять душову кабіну безпечною при користуванні, а також у випадку розбиття скла або сильного впливу на скло. При обробці душових кабін застосовується фурнітура: хром, сатин (матова поверхня) або "золото".
    Петлі розстібної стулки скляних душових кабін мають механізм-доводчик. З його допомогою стулка закривається автоматично при відкритті на кут до 15 градусів. Для герметизації стиків скло-стіна застосовуються прозорі пластикові або силіконові ущільнювачі, а для стиків скло-скло - магнітні силіконові ущільнювачі, що забезпечує водонепроникність конструкції душової кабіни.

Скляні сходи

Сходи зі скла    Одним із пріоритетних напрямків діяльності фірми є проектування, виробництво й монтаж скляних підлог і сходів.

    Скло перетворює сходи у світлопрозору конструкцію, що не перешкоджає проникненню світла, такі вироби додадуть будь-якому інтер'єру "легкості", збільшать освітленість і пожвавлять його. Скло може бути застосоване при виготовленні східців, поручнів, а також огородження сходів.
    Найпоширеніші місця застосування скляних підлог і скляних сходів - нічні клуби, магазини (бутіки), танцмайданчики, офіси й ресторани.
    Незважаючи на те, що скло на перший погляд може здатися тендітним матеріалом, скляні підлоги мають високу стійкість до статичних і динамічних навантажень і бувають декількох типів - у вигляді вікна, стрічки, поля й скляного перекриття. Для прозорих скляних підлог і сходів застосовують багатошарове скло - триплекс.
    Які би сходи не були - зовнішні або внутрішні, широкі або вузькі, гвинтові або прямі - виробництво й установка нам до снаги.
 © 2005-2024 Аспект-Плюс Советы