Алюмінієві перегородки    Головним елементом при виготовленні скляної перегородки є звичайно ж профіль. Він є основою й виконує роль несучого каркаса, до якого кріпляться панелі. За даними, проведеного нами дослідження споживчих переваг, підтверджують, що алюміній є кращим матеріалом для виробництва каркасних офісних перегородок. У цьому матеріалі щонайкраще сполучається легкість і міцність, а також простота механічної обробки.

    Алюміній набагато краще, ніж будь-який інший метал стійкий до іржавіння й корозійних процесів. Він прекрасно зберігає свої структурні властивості протягом довгих років експлуатації. У виробництві офісних перегородок алюміній також досить простий. Він не має потреби в шліфуванні, циклюванні й шпаклівці. Застосовувані нашими фахівцями технології анодирування, фарбування порошковими барвниками й вакуумним термопресуванням дозволяють при обробці поверхні офісних перегородок, виконаних з алюмінію, імітувати поверхню будь-якого іншого матеріалу. Це може бути й дерево, і метал, і пластик, а також латунь або бронза.

Алюмінієві перегородки

    Численні переваги алюмінієвого профілю визнані багатьма світовими виробниками офісних перегородок. Саме тому алюміній вважається найкращим матеріалом для виробництва цих виробів. Серед головних переваг алюмінію можна відзначити можливість продумати конструкцію перегородки до найменших дрібниць, що підійде для виробництва офісних перегородок будь-якої складності. До того ж алюміній дозволяє виконати такий дизайн офісної перегородки, що стане гідною прикрасою будь-якого офісного приміщення.

    Система алюмінієвих профілів має майже всі якості, які цінуються й важливі для покупця як офісних, так і сантехнічних перегородок. Серед них слід зазначити такі, як:

  • Збільшена товщина стінок профілю;
  • Жорстка конструкція;
  • Відмінний рівень тепло- і звукоізоляції;
  • Алюмінієві профілі легкі в монтажі, використанні й відході;
  • Сучасний вид за рахунок м'який і закруглені грані профілю
(Детальніше про основні переваги систем профілів для скляних перегородок читайте тут.)

    Такі алюмінієві перегородки легко створюють відчуття домашнього комфорту, але в той же час набагато спрощують процедуру догляду за конструкцією перегородки; Неперевершена якість сировини, використовуваного для виробництва алюмінієвого профілю забезпечує відмінну міцність перегородок для офісу або душових перегородок. А еластичність і твердість гарантують тривалий строк експлуатації.

Виробництво й монтаж офісних перегородок у компанії " Аспект-Плюс" здійснюється на базі суворих міжнародних вимог, які сьогодні пред'являються до систем офісних перегородок.

Наші офісні системи:

  • Функціональні;
  • Зручні у використанні;
  • Мають підвищену звуко- і теплоізоляцію;
  • Довговічні й легкі;
  • Відповідають екологічним нормам і мають прекрасний дизайн.

Алюмінієві офісні перегородки

    Великим попитом і популярністю в сучасному дизайні офісного приміщення користуються легкі, світлопрозорі офісні системи. У таких системах основними несучими елементами є зовнішні стіни або несучі перекриття, а внутрішній простір приміщень розділяється на функціональні зони алюмінієвими перегородками.

    Внутрішні офісні перегородки більше мобільні й зручні. Вони складаються з більш легких і дешевих матеріалів і вони набагато доступніше в ціні й прийнятніші у використанні, ніж звичайні стаціонарні стіни.

Монтаж офісних перегородок

    За допомогою легкого й простого монтажу офісних перегородок можна за кілька мінут змінити простір офісу: створити додаткові кабінети, зменшити або збільшити їхню площу, розсунувши або зрушивши стіни. За допомогою офісних перегородок можна легко розширити дверний проріз, зменшити або збільшити кут перегородок і поставити перегородку там, де це потрібно.

Двері для офісних перегородок

    Конструкція офісних перегородок, що виготовляється в компанії " Аспект-Плюс" може мати на увазі наявність дверного прорізу й дверей. Двері, які служать частиною офісної перегородки можуть бути всілякої конфігурації: одно- або двопільні, маятникові, розстібні або відкатні, маятникові. Також конструкція дверей, що вбудовуються в офісні перегородки, може бути скляною (з тонованого, матового або прозорого скла), комбінованою або глухою. Крім того, між стеклами полотна дверей можуть бути встановлені регульовані жалюзі. Колір і розміри дверей для офісних перегородок можуть бути найрізноманітнішими.

    Вартість офісних перегородок і рівень складності самої конструкції залежить від того, що саме ви бажаєте бачити. Компанія " Аспект-Плюс" пропонує виробництво офісних перегородок із сегмента економ і бізнес-класу.

    У виробництві офісних перегородок, а також при їхньому монтажі, наша компанія використовує тільки сучасне встаткування й перевірені, якісні матеріали. Великий вибір матеріалів для виробництва офісних перегородок і наявність власного складу дозволяють нам виготовляти офісні перегородки будь-якої складності, у будь-якій кількості й із самих різних матеріалів.

Алюмінієві перегородки Алюмінієві перегородки Алюмінієві перегородки Алюмінієві перегородки