Фасади зі склаГоворити сьогодні про будівельний бум в Україні вже не актуально, тому що всім це й так давно відомо. Буквально на кожному кроці ми можемо побачити будівництво нового житлового будинку, торгового центра або навіть цілого комплексу будівель різного призначення.

Нові проекти, які пропонують вітчизняні й закордонні архітектурні майстерні, усе більше набувають витонченого і «легкого» зовнішнього вигляду, завдяки максимальному використанню скла як для зовнішнього засклення, так і для внутрішнього декору.

Перегородки усередині будинку, виконані зі скла, несуть основну функцію огорожі, але при цьому таке рішення не скрадає візуальний простір приміщення, як наприклад перегородки з гіпсокартону або інших непрозорих матеріалів. До того ж художня обробка скла може додати тій же перегородці абсолютно індивідуальний і неповторний зовнішній вигляд. Але не тільки внутрішні перегородки, вікна й фасади будинку можна зробити зі скла. Сьогоднішні технології дозволяють його використовувати зовсім у різних цілях.

Таких як: скляні козирки, душові кабіни, сходи, підлоги.... Для виготовлення скляних фасадів будинків, зимових садів, вітрин, як правило, застосовуються системи алюмінієвих профілів. Дані системи надають можливість реалізації різних стандартних і не стандартних архітектурних рішень (у тому числі з різними кутами перелому) з оптимальними фінансовими витратами. У фасади за завданням Замовника можуть вбудовуватися різні типи вікон, у тому числі й мансардні вікна. Конструкція фасаду дозволяє встановлювати склопакети, або сендвіч панелі товщиною до 48мм, а також інші різні матеріали, які мають не тільки відмінні теплозберігаючі властивості, але й дозволяють задовольнити дизайнерський смак. При установці однокамерного склопакету з теплозберігаючим покриттям наведений опір теплопередачі становить 0,56 м2 &degС/Вт.

Профілі фарбуються порошковим барвником. Колір визначається за шкалою RAL виходячи з бажання замовника. Кріпильні елементи й використовувані аксесуари виготовлені із захищеного від корозії матеріалу.

Детальніше про фасадні системи читайте тут.

Приклади скляних фасадів ви можете подивитися в нашій галереї.