Скляні перегородки: перевагиСкляні перегородки міцно увійшли в сучасне життя. Без них уже важко уявити собі сучасні офіси, бізнес-центри, торгово-розважальні комплекси. У чому ж полягають переваги скляних перегородок?

Одна з найважливіших переваг, які мають скляні перегородки, полягає в їх естетичній привабливості. У сучасному дизайні, орієнтованому на відкритість і цілісність простору, скляні перегородки просто незамінні, адже вони не захаращують приміщення, не створюють перешкод проникненню світла в самісіньку глибину кімнат або кабінетів.

В офісах, ресторанах, клубах і інших комерційних закладах скляні перегородки можуть виступати в ролі носія фірмового стилю - на них легко можна нанести логотип компанії або іншу фірмову символіку. Це послужить на користь іміджу компанії.

У житлових приміщеннях (у квартирах, приватних будинках, котеджах) скляні перегородки дозволяють внести в інтер'єр індивідуальність, незвичайність, ізюминку. Установивши міжкімнатні скляні перегородки, можна легко перетворити навколишній простір - зробити його більш світлим й повітряним, більш легким.

Скляні перегородки вдало поєднують у собі відкритість і приватність. Це особливо важлива якість для оформлення офісів, ділових центрів. Відкритість і прозорість скляних перегородок візуально збільшує простір, створює атмосферу довіри, але в той же час скляні перегородки забезпечують надійну шумоізоляцію, дозволяючи людям, що знаходяться усередині приміщення, почуватися затишно й комфортно.

Скляні перегородки практичні й безпечні. Скло, що використовується в різних видах скляних перегородок, дуже міцне. Для виготовлення перегородок застосовується загартоване скло, ламіноване стекло (триплекс) товщиною 8-12 мм. Таке скло практично не піддається руйнуванню, а також у випадку розбивання не створює небезпечних гострих осколків.

Для приміщень із підвищеними вимогами безпеки (торговельні зали, відділення банків і т.д.) скляні перегородки виготовляються з багатошарового скла із застосуванням захисних полімерних плівок. Такі скляні перегородки здатні витримати влучення пострілів з вогнепальної зброї, захищають від вибухової хвилі, стійкі до загоряння.

Скляні перегородки легко монтуються. У процесі монтажу скляних перегородок відсутні «мокрі» і «брудні» роботи, тому установка перегородок може бути виконана після всіх опоряджувальних робіт.

Конструкції скляних перегородок дуже різноманітні. Можна підібрати скляні перегородки для будь-яких цілей, для будь-якого приміщення. Для цього існують мобільні й стаціонарні скляні перегородки, маятникові й розсувні, глухі перегородки.

Розрізняють алюмінієві й цільноскляні перегородки. У першому випадку скляні полотна встановлюються в алюмінієвому профілі різних типів, у другому - з'єднуються силіконовими швами, які практично непомітні й роблять скляне полотно візуально цілісним.

Скляні перегородки виготовляються в повну висоту приміщення (до стелі) або ж на будь-яку іншу необхідну висоту.

На сьогоднішній день існує величезний вибір способів художньої обробки скла для перегородок, варіантів виконання малюнків або візерунків. Завдяки цьому, скляні перегородки - це завжди індивідуальні рішення, що строго відповідають потребам і побажанням кожного замовника.

Компанія Аспект-Плюс пропонує скляні перегородки будь-яких конструкцій для офісів, житлових будинків і квартир. Скляні перегородки від Аспект-Плюс - це зразок стилю, вишуканості, витонченості. Звертайтеся до нас і Ви одержите оригінальну роботу найвищої якості!