Скляна огорожа для сходів    Огорожа для сходів, з використанням безпечного скла, стає все найбільш популярними як для торгових центрів і офісних будівель, так і для приватних будинків. Огорожа зі скла можє бути встановлена на будь-яких типах сходів, балюстрад, терас та балконів, у тому числі і на гвинтових сходах. Скло має на увазі чітку геометрію сходових просторів, тому важливо, щоб при проектуванні і виготовленні сходів і сходових огорож дотримувалася необхідна точність.

    При цьому поручень кріпиться до скла на металевих кронштейнах, а так само поверх скла, в тому випадку, якщо в поручні передбачений спеціальний паз ( "U-образний поручень").

    Традиційно матеріалом для виготовлення поручнів для огорожі зі скла служить нержавіюча сталь або дерево. Для гвинтоподібні сходів і овальних балконів використовується моліроване (зігнуте з певним радіусом) скло. У даному випадку поручень необхідно зігнути з тим же радіусом, а в разі спіральної або гвинтоподібних сходи - поручень повинен бути спіральної форми.

    У конструкціях скляних сходових огороджень можуть використовуватися загартоване скло, триплекс або акрил. Дані види скла є найбільш безпечними. Відповідно до дизайна скло може бути прозорим, тонованим, матованим або мати декоративний малюнок.

    Кріплення скла до несучих конструкцій або стійок здійснюється за допомогою склотримачів, які виготовляються зі сталі або нержавіючої сталі.

Конструкції склотримачів можуть бути декількох видів:

  • З защемленням скла,
  • З кріпленням скла через кронштейни.

    Огородження зі скла можуть бути виконані як для верхнього (в підлогу, в ступінь), так і для бічного кріплення сходів (в перекриття, в сходовий марш).