Скляні сходи    Сходи - невід'ємна частина сучасного будинку. Сходи і сходові огородження різноманітних форм, кольорів і матеріалів, виконані відповідно до архітектурних особливостей і напрямків стилю виконує роль найважливішого декоративного елемента, що може візуально змінювати звичні контури приміщення. Більш докладно про сходи і їхня конструкцію можна довідатися тут.

    Світло й легкість - найбільш підходящі характеристики для будь-яких скляних сходів.

    Поняття "сходи зі скла" саме по собі вражає. До всього якось непомітно звикаєш, нічому не дивуєшся. Але от щоб скляні сходи робити - це, звісно ж, абсолютною казкою ще недавно здавалося. А прогресивна думка інженерів-конструкторів, дизайнерів і золоті руки майстрів виявилися на це здатними.

    Уже не в казці, не в проекті, а в реальному житті користуються люди цими сходами. Дуже багато несподіваних питань виникає. Наприклад, як звикати до подібної транспарентності будинкам. Хоча можна допустити, що такий варіант самоствердження їм сподобається. Час змін!

    Та й уявлення про крихкість скла, винесене з багаторічного досвіду спілкування з ним, за останні роки змінилося. Ви, напевно, знаєте про куленепробивне скло, що не тільки не б'ється, але й саме є захистом. Лобове скло автомобіля, виготовлене зі скла «триплекс», захисне скло в банківських приміщеннях - у цій якості стекло вже всім знайоме й звичне.

    Для виготовлення скляних сходів застосовується саме скло, виготовлене за технологією багатошарової склейки, або - "мультиплекс".

    "Мультиплекс" (більше відомий під загальновживаною назвою "триплекс") - два й більше шари скла, з'єднані між собою полімерним матеріалом. Проміжний шар полімеру не тільки не дозволяє осколкам скла розсипатися від удару, але й, будучи армуючим елементом, надає особливу міцність такому з'єднанню.

    Читайте також статтю Скляна огорожа для сходів.

Скляні сходи Скляні сходи Скляні сходи