Козирки    Якщо Ви хочете одержати архітектурно закінчену будівлю, пропонуємо Вам оформити вхід скляним козирком або навісом, що найбільш ефективно захистить Вас від снігу й дощу. Основними плюсами скляного козирка є довговічність, механічна стабільність. Ще одним, можливо найголовнішим плюсом використання скла при виготовленні козирка є його безпека в експлуатації, оскільки для його виготовлення використовується скло-триплекс зі стекол 8-10 мм. Їхня кількість залежить від розмірів козирка, загальної площі поверхні фрагментів скляного навісу й умов кріплення кожного фрагмента скляного козирка. Триплекс досить щільний матеріал, що дозволяє витримувати значні навантаження, але якщо навіть скло тріскається, то воно не розпадається на осколки, а покривається павутинкою тріщин. Таким чином, стекла не впадуть Вам на голову, що дозволяє вберегтися від поранень.

    Скляні козирки виготовляються також з використанням молірованого (гнутого) скла або скла тонованого в масі, що дозволяє одержати не тільки козирок або навіс, але й декоративний елемент. Спочатку листове скло піддається різанню, а потім і подальшій обробці - поліруванню, шліфуванню, декоративному оформленню.

    За конструктивним призначенням скляні козирки можна розділити на аркові, куполоподібні або плоскі. За способом кріплення скляні козирки бувають опорними, коли опора виконується на колони або навісними, коли як кріплення використовуються троси або тяги. Як несучі елементи кріплення використовується фурнітура з нержавіючої сталі або пофарбованого металу, що з'єднує скло з будинком. Це може бути каркас із чорної або нержавіючої сталі. Якщо скляні козирки або навіси займають значну площу, то вони обладнуються системою водостоку.

    Скляні навіси відмінно доповнюють престижні торговельні, офісні й адміністративні будівлі, широко застосовуються для прикраси житлових будинків і є одними з найбільш сучасних і цікавих елементів екстер'єру будівлі. Скляні козирки досить гарні й вдало комбінуються із практично кожним архітектурним стилем, гармонійно доповнюючи композиційне виконання. Козирок зі скла чітко привертає увагу й надає будинку образ солідності, помітно поліпшуючи іміджеву складову. Саме тому досить часто скляні навіси легко знайти біля офісних приміщень великих компаній і будинків людей з високим соціальним статусом.

Скляні козирки Скляні козирки