Скляні огорожі    Що таке огорожа? Це конструкція, що перешкоджає проникненню когось за її межі. Огорожі можуть бути зовнішніми і внутрішніми. Зовнішні огорожі - це різні паркани (кам'яні, дерев'яні, цегельні, металеві й т.п.), огорожі, а також балконні огорожі (огорожі терас).

    Балконні огорожі можуть виготовлятися з металу, бетону, скла. Скляні огорожі балконів застосовується в сучасному будівництві. Завдяки своїй прозорості, скляні огорожі надають легкості всій конструкції. У скляних огорожах застосовується безпечне скло ("триплекс"). Якщо навіть стекло розбивається, то не порушується цілісність конструкції огорожі.

    Внутрішні огорожі . Прикладом внутрішніх огорож можуть служити огорожі атріумів, огорожі сходів, огорожі балконів. В інтер'єрі застосовуються такі матеріали, як дерево, нержавіюча сталь, камінь, скло.

    Скло застосовують або, як заповнення, коли несучим є інший матеріал, або, повністю скляну огорожу, коли скло є несучим елементом. В обох випадках застосовується скло, але розрізняється по товщині. Для того, щоб триплекс зміг бути несучим, необхідно збільшувати його товщину. Іноді необхідно використовувати триплекс із загартованих стекол. Такі скляні огорожі забезпечують максимальну міцність.

    Як поручень на огорожах застосовують метал або дерево. Метал більш холодний матеріал, він застосовується в більш «холодних» інтер'єрах. Якщо ж необхідно додати огородженню «теплоти», можна застосувати дерев'яний поручень. Це дозволить вписати скляні огорожі в класичний інтер'єр.

    Читайте також статтю Скляна огорожа для сходів.

Скляні огорожі Скляні огорожі Скляні огорожі