Скляні розсувні двері    Розсувні двері дуже зручні й функціональні, вони дозволяють заощадити простір, як у квартирі так і в офісі. Розсувні двері не тільки візуально збільшують простір, але й дають можливість трансформувати його. Крім того, завдяки елегантному дизайну, розсувні двері надають інтер'єру квартири й офісу вишуканість і сучасність, причому чим більше приміщення, тим краще й эфектніше буде виглядати конструкція. У той же час вони створюють можливість гнучких і нестандартних рішень при плануванні й дизайні, використовуючись при створенні приміщень виконуючих одночасно кілька функцій. Виділення зон, поділ великого приміщення на сектори, створення додаткових кімнат.

    Розсувні системи часто використовуються дизайнерами інтер'єрів у якості перегородки між вітальнею й кухнею, що, у разі потреби, дозволяє миттєво перетворити два приміщення в єдине ціле. Або, припустимо, хочеться мати в будинку окрему кімнату-гардеробну. Для цього розсувні двері теж відмінно підійдуть.

    Особливо модними зараз є легкі розсувні двері в японському стилі.
В розсувних дверях використовується скло різних типів. Найбільш популярний, недорогий і в той же час стильний варіант - матове скло. Легкий зеленуватий відтінок скла у сполученні з інтер'єром офісу (тобто в офісі присутні легкі кремові, світло-бежеві або зеленуваті відтінки) виглядає гармонійно й спокійно. Є можливість використання кольорового й візерункового скла.

    Вишуканий варіант прикрашання розсувних дверей - матування із зображеннями. Можливі прозорі малюнки на матовому склі, і матові на прозорому, різні ступені матування, рельєфні зображення. Нашими дизайнерами розроблений великий альбом малюнків - візерунки, пейзажі, малюнки в японському стилі й багато чого іншого, можна виготовити скло з малюнком за ескізом Замовника. У безрамних розсувних дверях використовується як прозоре скло, так і стекло із частковим або повним матуванням або нанесенням прозорих малюнків і логотипів. Також Вашій увазі ми пропоуємо великий вибір фурнітури для розсувних дверей, з якою Ви можете, більш докладно, ознайомитися в нашій статті "Фурнітура для скляних дверей" або на нашому головному сайті.

    Хочемо звернути Вашу увагу на установку міжкімнатних дверей.

    Насамперед на розрахункові розміри прорізів. Головною необхідною умовою для установки розсувних дверей є наявність місця, куди стулки будуть роз'їжджатися. Двері, як правило, виготовляються під замовлення за розмірами. Є й готові дверні конструкції типових розмірів.
Часто при розміщенні замовлення на виготовлення розсувних дверей самих прорізів, у які будуть установлюватися, двері ще немає. Дуже важливо дотримуватися заданих розмірів у процесі будівництва й обробки прорізів. Так, наприклад, нерозрахована товщина стяжки на підлозі може привести до того, що двері не вдасться встановити. Другий момент - більші габаритні розміри вимагають високої якості проведення робіт.

    Розсувні двері стануть гарним доповненням у Вашому інтер'єрі. А наша компанія допоможе Вам підібрати оптимальний варіант дверей, що підходять для Вашого інтер'єра.

Про особливості конструкцій, монтаж та види полотен розсувних дверей читайте в данній статі.

Типові варіанти виконання розсувних дверей

Одностулкові розсувні двері. Тип 1 Одностулкові розсувні двері з одним бічним фрагментом. Тип 2 Одностулкові двері із двома бічними фрагментами. Тип 3
Тип 1
(одностулкові двері)
Тип 2
(Одностулкові двері з одним бічним фрагментом)
Тип 3
(Одностулкові двері із двома бічними фрагментами)
Двостулкові двері. Тип 4 Двостулкові двері із двома бічними фрагментами. Тип 5  
Тип 4
(Двостулкові двері)
Тип 5
(Двостулкові двері із двома бічними фрагментами)
 

Приклади розсувних дверей

Міжкімнатні розсувні двері  Міжкімнатні розсувні двері  Міжкімнатні розсувні двері