Погодьтеся - перше, що з'являється у всій красі перед Вашими гостями або ж покупцями, клієнтами по бізнесу або просто друзями, звичайно, це двері. Сьогодні, усе більш популярними стають вхідні скляні двері, які, за допомогою фахівців і майстрів високого класу, перетворили в справжній витвір мистецтва.

    Найчастіше скляні двері класифікують за способом їхнього відкривання:

    Детальніше див. статтю "Двері. Класифікація"

Маятникові двері     Скляні маятникові двері виготовляються із загартованого скла товщиною 10 мм. Стулки скляних маятникових дверей можуть розкриватися як усередину, так і назовні завдяки підлоговому доводчику. Установлюються вони без дверної коробки - кріпляться в підлогу й у стелю.

    Основне застосування знаходять як вхідні двері в магазини, ресторани, офісні будівлі й т.п., використовуються в торгових центрах, можуть бути частиною скляної перегородки усередині й зовні приміщення.

Двері однобічного відчинення    Двері однобічного відчинення - двері, що відкриваються тільки в одну сторону. Вони кріпляться за допомогою бічних петель до стіни або дверної коробки. Скляні двері такого типу ставляться у квартири й офіси (у тому числі в офісні перегородки з різних матеріалів). Одним з розповсюджених синонімів дверей однобічного відчинення є міжкімнатні двері
    Коробки для скляних міжкімнатних дверей можуть виконувати з дерева або алюмінію. Міжкімнатні двері оснащуються німецької фурнітурою Dorma або Schlechtendahl.
    Полотно дверей, завдяки великому вибору малюнків, які можна нанести на скло за допомогою піскоструминної обробки, можна підібрати під кожний інтер'єр.

Скляні двері для душових    Душові кабіни й душові двері зі скла дозволять виконати Вашу ванну кімнату в сучасному стилі й зробити її світлою й просторою. Душові кабіни виготовляються на замовлення, за індивідуальними розмірами, що дозволяє вибрати самостійно конфігурацію стін душової кабіни зі скла й розмір відповідно до розмірів Вашої ванної кімнати.

Міжкімнатні розсувні двері     Міжкімнатні розсувні двері - верхньопідвішені двері без нижнього підлогового профілю, елегантні й практичні. Монтуються такі двері або на стіну, або на стелю. Верхня напрямна за бажанням замовника може бути задекорована спеціальною накладкою з алюмінію або скла. Такі двері значно заощаджують простір приміщень і не заважають зоровому об'єднанню простору.

Розсувні двері для фасадів шаф купе     Розсувні двері для фасадів шаф купе - це двері, які виготовляються із застосуванням спеціальних алюмінієвих профілів.
    Зазвичай в таких дверях застосовується скло або дзеркало 4 мм. Для забезпечення безпеки у випадку розбиття скла є можливість загартувати скло або нанести спеціальну захисну плівку зі зворотної сторони скла.
    Скло або дзеркало в шафах купе може бути прозорим, матовим або мати матовий малюнок, пофарбованим і т.п. Докладніше дивіться в розділах обробка скла і обробка дзеркал.

Вхідні автоматичні розсувні двері    Вхідні автоматичні розсувні двері - це зовнішні або внутрішні двері обладнані механізмом автоматичного відкривання. Автоматичні розсувні двері зручно застосовувати в суспільних будинках: торгових центрах і магазинах, офісних будинках і т.п. Спеціальні радари, зазвичай встановлені у верхній частині двері, уловлюють рух і подають сигнал на відкриття дверей. Завдяки цьому людині немає необхідності відкривати двері руками, наприклад у супермаркетах, якщо руки зайняті.


    При виготовленні скляних конструкцій застосовуються наступні види обробки скла: