маятникові двері    Одним з типів скляних дверей є маятникові двері. Маятникові двері - відкриваються в обидва боки. Установлюються без дверної коробки - у якісно оброблений проріз. Тримаються маятникові двері на 2-х кріпленнях - у підлозі та стелі. У підлогу монтується напольний доводчик, що або повертає двері в закрите положення, або фіксує її у відкритому положенні під кутом 90 або 105 градусів, а також охороняє Ваші пальці від защемлення.

    Такі маятникові двері універсальні - можуть установлюватися як в житлових, так і офісних приміщеннях. Мають кілька варіантів обробки: різні види петель, ручок. Скло може бути прозорим, матовим, фактурним, кольоровим. Можна наносити малюнки на скло: кольоровим наплавленням, гравіруванням, матуванням, а також спеціальними фарбами.

    Маятникові скляні двері можуть бути як внутрішньокімнатними, так і вхідними. Завдяки міцності загартованого скла й наявності великого вибору замків, буде забезпечений необхідний рівень безпеки. У житлових приміщеннях служать як внутрішні двері у квартирах і котеджах - міжкімнатні, у ванну кімнату, двері в приміщення басейну.

    У нежитлових приміщеннях служать як внутрішні й вхідні у будинок, в офіс, у магазин, бутік, салон краси, ресторан, кафе, нічний клуб і т.д.
    Таким чином, можна зробити висновок, що маятникові двері, відповідаючи сучасним вимогам архітектури й дизайну, дуже зручні як для офісних, готельних, так і для житлових приміщень. Вони здатні додати будь-якому інтер'єру шик, вишуканість і навіть неповторність. Застосування скляних маятникових дверей у громадських місцях додає елемент престижу, символізує відкритість, легкість сприйняття простору. У домашній обстановці скляні двері створюють легкість і відсутність границь для проникнення світла.

    Детальніше про переваги маятникових дверей читайте тут.

Типові варіанти виконання маятникових дверей

Маятникові двері. Тип 1 Маятникові двері. Тип 2
Тип 1
(одностулкові двері)
Тип 2
(Одностулкові двері із глухим фрагментом)
Маятникові двері. Тип 3 Маятникові двері. Тип 4
Тип 3
(Одностулкові двері з бічними фрагментами й верхнім світлом)
Тип 4
(Двостулкові двері)
Маятникові двері. Тип 5 Маятникові двері. Тип 6
Тип 5
(Двостулкові двері з верхнім світлом)
Тип 6
(Двостулкові двері з бічними фрагментами й верхнім світлом)
Маятникові двері. Тип 7 Маятникові двері. Тип 8
Тип 7
(Одностулкові двері із глухим фрагментом і натискною ручкою)
Тип 8
(Одностулкові двері з бічними фрагментами, верхнім світлом і натискною ручкою)

Фурнітура для маятникових дверей

    Приклади маятникових дверей:

Скляні маятникові двері Скляні маятникові двері