Цільноскляні перегородки    Цільноскляні перегородки являють собою загартоване скло товщиною 8-12 мм, установлюване в затискний профіль. Другий варіант кріплення скла до нерухливих опор - використання точкових настінних конекторів.

    Скло, що використовується для виготовлення конструкцій, завдяки спеціальній термічній обробці, має особливу міцність (в 5-8 разів вище порівняно зі звичайним склом), стійке до ударів, згинання й перепадів температур. Навіть у випадку руйнування воно не завдає шкоди людині, розбиваючись на дрібні осколки без утворення гострих кромок. Шліфування скляних секцій здійснюється по всьому периметру перед загартуванням, а кромки, незахищені затискним профілем, піддаються ще й поліруванню. Скляні секції з'єднуються "стик у стик" і мають технологічний зазор до 2 мм. Цільноскляні офісні перегородки - ідеальне рішення для сучасного офісу. Сучасні технології дозволяють використовувати в конструкціях кольорове й візерункове скло, наносити логотипи й малюнки способом гравірування, матування й за допомогою спеціальної мінеральної фарби. Абсолютно прозорі, матовані або дзеркальні, на відміну від перегородок з непрозорих матеріалів, не захаращують простір, а навпроти, залишають відчуття легкості й простору, доповнюючи інтер'єр будь-якого офісу або торговельного залу, розділяючи простір.

    Конструкція цільноскляних перегородок дозволяє використовувати безрамні скляні двері: розстібні, маятникові й відкатні, які комплектуються фурнітурою європейського дизайну.

    По висоті скляної конструкції не рекомендується перевищувати 3 м.
    Якщо Вам необхідно розбити приміщення на робочі зони, для оптимального його використання, Вам потрібні цільноскляні офісні перегородки. Це найпростіший і ефективний спосіб відокремити робочі зони.

    Імідж. Використання офісних перегородок дозволяє додати робочому приміщенню сучасний образ успішної, процвітаючої фірми. Цільноскляні офісні перегородки широко використовують при оформленні торговельних і виробничих площ, приватних квартир і котеджів.

    Монтаж офісних перегородок. Використання офісних перегородок є просто незамінним особливо для тих, хто орендує офісні приміщення. У випадку якщо Орендар підніме плату або не продовжить оренду, Ви можете в лічені години розібрати всі перегородки, перевезти і встановити їх у новому офісі. У випадку якщо новий офіс буде інший за площею, не біда! Зайві елементи можна не використовувати, а відсутні елементи наростити, що також важливо з появою нового співробітника в офісі.

    Економічність.Скляні офісні перегородки набагато дешевше капітальних перегородок.

    Індивідуальність. Різні варіанти покриття й скла, широка колірна гама, можливість створення будь-якої конфігурації дозволяє створити неповторний індивідуальний дизайн Вашого офісу.

    Звукоізоляція.Цільноскляні офісні перегородки дозволяють знизити рівень шуму на окремому робочому місці. Комбінування скляних перегородок різної висоти дозволяє створювати різні акустичні конфігурації, коли один сектор робочого місця є акустично захищеним, а інший, навпаки, полегшує спілкування менеджера з клієнтом.

    Продуктивність праці Ваших співробітників багато в чому залежить від того, як ви сформуєте робочий простір.

Цільноскляні перегородки Цільноскляні перегородки