Кожна система профілів для виготовлення і збирання цільноскляних перегородок особлива по-своєму. Ми згрупували і узагальнили їх головні якості і особливості.
 1. Багатоваріантність заповнення
  Можливе одинарне й подвійне засклення склом товщиною 4,5,6 і 8 мм. Припустиме використання загартованого скла 10 мм. Глухе заповнення у два ряди може виконуватися за допомогою ДСП, гіпсокартону, МДФ, гіпсовінілу й будь-яких інших матеріалів товщиною від 4 до 16 мм.
 2. Сучасний стиль і елегантність
  Видима ширина стійки - 40 мм, що візуально надає конструкції легкість і прозорість. У випадку застосування економ-стійки, видима ширина профілю всього 30 мм. Елегантні алюмінієві кришки-засувки надають чіткість лініям і є гарним декоративним елементом.
 3. Функціональність
  Спеціальний профіль дозволяє прокладати усередині перегородки електричні, телефонні й комп'ютерні кабелі. При цьому можлива схована установка розеток і перемикачів із двох сторін перегородки на її вертикальному й горизонтальному профілях.
 4. Широкий спектр стильових рішень
  Система дозволяє комбінувати скляні й глухі секції , використовувати тоноване, матове, декоративне скло. Практично необмежений вибір видів, кольорів і фактур для глухого заповнення дозволяє створювати гарний інтер'єр і оформити його у вишуканому стилі.
 5. Різноманітність варіантів планування
  Спеціальні поворотні профілі дозволяють реалізувати будь-які кути повороту конструкцій і забезпечують можливість примикання системи до стіни під кутом від 0 до 45 0 без застосування нащільників.