Сучасні вітчизняні технології не стоять на місці й на ринку періодично з’являються більш нові та вдосконалені різновиди стаціонарних скляних перегородок. З урахуванням темпів розвитку будівельного ринку України кожна компанія, що займається перегородками, активно працює в напрямку інновацій.

    Цікаво відзначити, що інновації в цій області багато в чому залежать від тенденцій будівельного ринку й моди на оформлення офісних інтер'єрів. Приміром, відомо, що офісна нерухомість сьогодні - одна з найдорожчих у Європі, тому компаніям доводиться чітко прораховувати необхідний офісний метраж. Перед багатьма фірмами стоїть завдання розширити наявну площу хоча б візуально. І тут допомагають прозорі офісні перегородки. Якщо раніше скляні моделі монтували здебільшого в торгових центрах, сьогодні вони перекочували в офіси. Крім названої причини дизайнери зв'язують популярність скляних моделей зі зміною принципів роботи багатьох вітчизняних компаній. Вони стають більш відкритими, прозорими, тому готові демонструвати принципи своєї роботи клієнтам і партнерам компанії.

    Серед скляних новинок можна відзначити систему стаціонарних перегородок, розроблену компанією " Аспект-Плюс". Їхню основу становлять панелі із загартованого скла товщиною 10 мм, що кріпляться до стелі, стін, підлоги за допомогою спеціальних елементів, що забезпечують міцність і стійкість світлопроникних стін. Перегородки можуть бути суцільними (висотою до 3,2 м) або складатися з декількох частин (висотою до 3,5 м). У систему монтуються двері із загартованого скла - розстібні або маятникові, одностулкові або двостулкові, із замками й без замків.

    Очевидно, що сьогодні для ринку перегородок характерні інновації не тільки в сфері технологій, але й у сфері дизайну. Компанія « Аспект-Плюс» активно розвиває ексклюзивний напрямок у сегменті стаціонарних офісних перегородок, приділяючи велику увагу їхньому зовнішньому вигляду. Наприклад, фахівці можуть розробити для Вашої перегородки малюнок і спеціальний спосіб обробки нанести його на Вашу конструкцію. Таким чином, сьогодні кожен керівник бажає, щоб його офіс виглядав респектабельно, незвичайно, оригінально й комфортно для працівників офісу.

    Наші фахівці створять для Вас офіс Вашої мрії!