Як вибрати розсувні двері для дому? Розсувні двері зі скла в житлових будинках на сьогодні не рідкість. Навпаки, все частіше жителі і приватних будинків, і звичайних міських квартир звертають свою увагу на елегантні та стильні розсувні скляні двері. Як правильно вибрати розсувні двері для дому?

Існує чимало критеріїв вибору розсувних дверей , і в кожній конкретній ситуації більш-менш значущими можуть виявитися різні критерії. Так, в умовах обмеженого бюджету найвищий пріоритет, звичайно ж, буде відданий вартості даної скляної конструкції: підійде не занадто хитромудра, а тому і більш дешева конструкція.

Якщо ж говорити не про ціну розсувних дверей зі скла, а про інші фактори, що впливають на прийняття рішення про вибір, то одне з перших місць займає дизайн розсувних дверей - все ж чимале значення має те, як саме буде виглядати придбання в конкретному інтер'єрі.

Скляні розсувні двері для дому можуть мати різне виконання і дизайн . Найбільш часто в умовах типових міських квартир застосовують одностулкові розсувні двері: полотно, підібране за розміром дверного отвору, при відкриванні дверей переміщається уздовж стіни або ж ховається в спеціальну нішу. Двостулкові розсувні скляні двері вимагають наявності вільного місця уздовж стін по обидві сторони дверного отвору.

Скляні розсувні двері можуть служити в квартирі де завгодно: у спальні або вітальні, у кухні чи дитячій. Якщо розсувні двері з скла купуються для приватного будинку, то використані вони можуть бути також в домашній сауні. Декорування розсувних дверей здійснюється відповідно до загального стилю приміщення.

Так, розсувні двері для дому можуть бути тоновані в масі , завдяки чому вони отримують стильний коричневий або сірий відтінок. До таких дверей підбирається відповідна «золота», «бронзова» або «хромована» фурнітура, здатна підкреслити витонченість і елегантність даного рішення.

Розсувні двері зі скла, як пофарбованого, так і незабарвленого, можуть бути прозорими або ж матовими . Можна також вибрати розсувні двері, які матовані лише частково, що дозволить надати дверям особливий шарм. При цьому матові узори можуть бути довільними, і крім того, у виробництві розсувних дверей зі скла можуть застосовуватися різні способи матування: хімічне травлення або піскоструминне оброблення.

Нанесення повнокольорового друку на скляні розсувні двері для дому - це ще один популярний спосіб декорування, а тому можна вибрати розсувні двері, прикрашені різними малюнками, виконаними, наприклад, схожими на акварельний живопис або ж на фотографію . Альтернативу повноколірного друку на дверях складе спеціальна декоративна плівка, при цьому такі розсувні двері будуть дешевші, ніж моделі з друком безпосередньо на склі.

До речі, вибір розсувних дверей не в останню чергу залежить і від виду використовуваного в них скла . Найбільш часто розсувні двері для дому виконуються із загартованого скла товщиною 8-10 мм, але при необхідності можна також вибрати моделі з триплексу. І триплекс, і загартоване скло вважаються дуже міцними і безпечними матеріалами, але триплекс навіть у разі сильного пошкодження не буде розлітатися на осколки: всі вони залишаться на спеціальній полімерній плівці, що утримує шари скла.