Як вибрати міжкімнатні двері зі скла? Скляні міжкімнатні двері стають все більш популярними і все частіше застосовуються в побуті. Такі двері вимагають особливо ретельного підходу до їх вибору. Як вибрати міжкімнатні двері зі скла?

Щоб вибрати міжкімнатні двері з скла, потрібно визначитися, двері з яким типом відкриваючого механізму повинні бути встановлені в приміщенні. У розпашних, маятникових, розсувних, складаних дверей є свої переваги і недоліки.

Якщо двері при відкриванні / закриванні не повинні займати багато місця, то краще вибрати міжкімнатні двері розсувного типу . Варто зазначити, що для вільного переміщення розсувних дверей уздовж стін не можна встановлювати впритул до таких стін шафи, комоди і інші меблі.

Якщо ж обмежень в просторі немає, то можна вибрати міжкімнатні двері зі скла і звичного, розпашного типу : одно- або двостулкові. Такі двері забезпечуються, як правило, алюмінієвою дверною коробкою, комплектом спеціальної фурнітури (кріплення, ручки).

Щоб вибрати міжкімнатні двері зі скла, важливо дуже точно зробити виміри дверного отвору в приміщенні , в який будуть встановлені дані двері. Згідно з отриманими розмірами визначаються розміри необхідного скляного полотна (або полотен) двері. Під кріплення фурнітури в скляних полотнах висвердлюють отвори необхідного діаметру.

Якщо з якої-небудь причини розміри отворів невірні, то виправити це практично неможливо, адже міжкімнатні двері виготовляються із загартованого скла, яке не можна піддавати повторній обробці після гарту. Ось чому точність і акуратність проведення замірів вкрай важлива.

Вибравши потрібний тип відкривання дверей і необхідний розмір стулок, слід приділити увагу вибору декоративного оформлення скляних дверей . Щоб вибрати двері з скла, можна, в залежності від необхідного ефекту, віддати перевагу простим прозорим дверям, дверям з тонованого або матового скла, дверей, прикрашеним кольоровим малюнком, гравіюванням, матуванням.

Приміром, прозорі двері підкреслять легкість і витонченість інтер'єру, його елегантний мінімалізм . Матові двері дозволять світлу безперешкодно проникати в приміщення, але при цьому дозволять сховати знаходяться всередині предмети за легкою «вуаллю».

Правильно вибрати міжкімнатні двері зі скла - завдання не з легких, адже кожному хочеться прикрасити свій інтер'єр не тільки красивими, але і по справжньому надійними, міцними дверима .

Завдяки компанії Аспект-Плюс вам не доведеться вибирати між красою та практичністю міжкімнатних дверей. Вам достатньо оформити замовлення на виготовлення міжкімнатних скляних дверей і вже через 3-4 тижні ви отримаєте готові скляні двері, виконані в компанії Аспект-Плюс під ваші індивідуальні потреби. На виготовлені скляні двері, а також на комплект фурнітури до них поширюється гарантія.