Душові двері зі скла у ванну кімнату Душові двері зі скла на сьогоднішній день часто зустрічаються у ванних кімнатах квартир і будинків, адже душовою кут або душова кабіна можуть доповнити або навіть замінити традиційну ванну. Скляні двері для душа виконують як практичні, так і декоративні функції.

Душові двері зі скла, як правило, використовуються для огородження входу в душовий кут - спеціальну зону у ванній кімнаті, з трьох сторін обмежену стінами приміщення. Також скляні душові двері служать входом в окрему душову кабіну.

Основне призначення душових дверей - це огородження душового простору і захист приміщення ванної кімнати від бризок води. А душові двері, виконані з матового непрозорого скла, також дозволяють відчувати себе під час прийому душу більш комфортно.

Душові двері зі скла застосовуються переважно в тих випадках, коли для традиційної ванни в приміщенні ванної кімнати не вистачає місця. Але також застосовуються скляні душові двері і в великих ванних кімнатах, де обладнаний душовий кут або душова кабіна є доповненням до наявної ванни.

Душові двері виконуються із загартованого скла , яке завдяки своїм особливим властивостям практично неможливо розбити (при звичайних умовах експлуатації). Для створення гнутих форм загартоване скло, яке використовується при виготовленні душових дверей, попередньо піддається обробці моліруванням. У результаті виходять гнуті двері, які можуть бути встановлені в радіусних душових кабінах.

Декорування скляних душових дверей виконується традиційними для художньої обробки скла способами: матуванням, травленням, гравіюванням, повнокольоровим друком, фьюзінгом і т. д. Кожен із цих способів обробки має свої переваги, особливості застосування.

Так, хімічне травлення (сатинування) дозволяє отримати шорстку на дотик, матову поверхню скла. Якщо при травленні скла використовувати спеціальні трафарети, то поверхня скла стає матовою лише частково: так утворюються необхідні узори і малюнки.

Обробка піскоструменем - це ще один вид обробки скла, що дозволяє отримати матову поверхню. Глибина обробки, шорсткість одержуваної поверхні - всі ці параметри регулюються піскоструминним апаратом, в результаті чого можна отримати багаторівневе матування, що створює ілюзію тривимірного зображення.

Нанесення повноколірного друку на скляні душові двері дозволяє отримати якісний кольоровий малюнок на поверхні скла. Душові двері, прикрашені таким способом, можуть стати відмітною рисою інтер'єру ванної кімнати, в якій вони встановлені.

Двері зі скла, прикрашені фьюзингом, виглядають оригінально і незвично. Шматочки різнокольорового скла, як мозаїка, складають необхідний візерунок, після чого скло запікається в спеціальній ф'юзинговій печі.

Скляні душові двері та душові кабіни різної конфігурації виготовить для вас компанія Аспект-Плюс . Використовувана в душових дверях і кабінах від компанії Аспект-Плюс фурнітура забезпечує надійну тривалу експлуатацію, високу міцність готових конструкцій.

З душовими дверима від компанії Аспект-Плюс прийом душу стане ще більш комфортним і приємним, що додасть вам сил, зарядить енергією і бадьорістю або ж, навпаки, розслабить і допоможе повноцінно відпочити!