Image Офісні двері є частиною інтер'єру офісу, а значить і частиною іміджу всієї компанії. Офісні двері «зустрічають» і «проводжають» співробітників компанії, гостей, партнерів, клієнтів і т. д. Такі двері повинні бути надійними, зручними, красивими. Офісні скляні двері в алюмінієвій рамі - правильний вибір для сучасного офісу.

Скляні двері перетворилися з колись екзотичного елементу інтер'єру в невід'ємний атрибут сучасного побуту. Скляні двері встановлюються в торгових приміщеннях, в розважальних закладах, у закладах громадського харчування. Скляні двері також увійшли в життя жителів багатоповерхівок, власників приватних будинків і котеджів. Міжкімнатні двері, двері у ванну, двері в сауну або басейн - спектр застосування скляних дверей в житлових приміщеннях досить широкий.

Офісні скляні двері в алюмінієвій рамі - це один з різновидів міжкімнатних скляних дверей. Такі двері являють собою суцільноскляне полотно, оправлене в легку і міцну алюмінієву раму. Офісні скляні двері даного виду мають ряд переваг.

Естетична привабливість і позитивний вплив на імідж офісу - ось одні з найважливіших переваг офісних скляних дверей в алюмінієвій рамі. Перше враження про офіс, яке залишається у клієнтів або партнерів компанії, грає важливу роль у формуванні подальших ділових взаємин. Сучасний, елегантний дизайн скляних дверей допоможе справити потрібне враження.

Для декорування скляних офісних дверей можна застосовувати різні методи. Зокрема, популярний метод художньої піскоструминної обробки , що дозволяє отримувати на поверхні скляних дверей різні матові узори, малюнки. Наприклад, на скляні двері можна нанести зображення логотипу компанії, інші елементи її фірмового стилю.

Алюмінієвий профіль офісних скляних дверей може бути декорований «під золото» або «під хром», забарвлений кольоровими фарбами відповідно до необхідного дизайну. Легкість такого матеріалу як алюміній забезпечує зменшення загальної маси стулок офісних скляних дверей, а його міцність дозволяє здійснювати експлуатацію дверей протягом тривалого терміну. ​​

Офісні скляні двері в алюмінієвій рамі виготовляються із загартованого скла - міцне і досить товсте (8-10 мм) таке скло є безпечним. Загартоване скло дуже важко розбити і якщо все ж це трапилося, то осколки розбитого скла не заподіють шкоду оточуючим, оскільки мають безпечні округлі кромки.

Скляні двері з суцільного скляного полотна, двері в алюмінієвій рамі, безрамні суцільноскляні двері, гнуті двері з скла - різні види скляних дверей для офісу чи квартири виготовлять для вас у компанії Аспект-Плюс . На скляні двері компанія Аспект-Плюс дає гарантію (за умови дотримання правил експлуатації скляних дверей), для проведення точних вимірів на об'єкт виїжджають фахівці компанії.

Ви можете розрахувати вартість виготовлення індивідуальної конструкції скляних дверей з допомогою нашого онлайн-калькулятора .