Алюмінієві розсувні сістеми Алюмінієві розсувні системи представляють собою конструкції, що складаються з алюмінієвого профілю і спеціальних роликових розсувних механізмів. Заповнення алюмінієвих розсувних систем може виконуватися з простого, загартованого або багатошарового скла.

Алюмінієві розсувні системи мають жорсткий і міцний алюмінієвий профіль , який забезпечує високу стійкість до стирання, корозії, пошкоджень, дозволяє виготовляти конструкції великих розмірів. Системи працюють безшумно, а рушійний роликовий механізм прихований, що дозволяє таким системам виглядати дуже елегантно й привабливо.

Конструкції розсувних алюмінієвих систем можуть бути різними. Так, виділяють підйомно-розсувні, паралельно-зсувні, складні системи. Кожна з таких систем має свої переваги.

Розсувні системи з алюмінієвим профілем користуються заслуженою популярністю і активно застосовуються в ресторанах і кафе, в супермаркетах і торгових центрах, в офісах, у приватних квартирах і будинках. Такі системи дуже практичні і функціональні, не займають багато місця, створюють затишну та комфортну атмосферу в приміщенні.

Використовуються різні розсувні алюмінієві системи в якості міжкімнатних перегородок, офісних перегородок , балконного, фасадного засклення. Вони універсальні, зручні в монтажі, надають широкий спектр можливостей для вибору відповідного дизайнерського рішення приміщення.

Завдяки сучасним технологіям алюмінієві системи дозволяють втілювати в реальність найсміливіші концепції, найнезвичайніші дизайни. Але навіть традиційний строгий стиль алюмінієвих розсувних систем виглядає престижно і сучасно.

«Теплі» розсувні системи з алюмінієвого профілю допомагають зберігати тепло в приміщенні. Цьому сприяє застосування в таких системах багатокамерних склопакетів (дво-або трьох-), наявність ущільнюючого профілю. Це дозволяє встановлювати розсувні системи, наприклад, для сполучення з зимовим садом або терасою.

Сучасні алюмінієві розсувні системи - продукт високих технологій, втілення ідей ергономічності і функціональності. У них поєднуються високі технічні параметри та прекрасні естетичні властивості.

Системи розсувних алюмінієвих перегородок для Вашого офісу або дому пропонує компанія Аспект-Плюс. Наші фахівці використовують тільки найсучасніше обладнання в своїй роботі, якісні сучасні матеріали та перевірені технології.