Скло захисне багатошарове - це склеєні полімерними матеріалами в різних комбінаціях пластини силікатного скла з органічним склом, полікарбонатом чи зміцнювальними плівками.

Скло являє собою багатошаровий блок, що має захисні властивості.

Ударостійке скло

Ударостійке скло - це захисне скло, що витримує багаторазовий удар вільно падаючого тіла з нормованими показниками.

Стійке до пробивання скло

Стійке до пробивання скло- це захисне скло, що витримує певна кількість ударів обухом і лезом сокири, що наносяться з нормованими показниками.

Кулестійке скло

Кулестійке скло - це захисне скло, що витримує вплив вогнепальної зброї й перешкоджає наскрізному проникненню вражаючого елемента.

ЗАХИСНІ СТЕКЛА (ГОСТ Р 51136)

Ударостійке скло

Ударостійке скло, залежно від його характеристик, підрозділяють на класи захисту А1, А2 або А3.

Ударостійке стекло, залежно від температури застосування, може бути двох видів:
що використовується при температурі вище 0oС;
що використовується при температурі нижче 0oС и пройшло випробування на морозостійкість.

Армовані стекла

Армоване скло - листове скло з металевою сіткою, безпечне й пожежостійке, що служить ефективною перешкодою від диму й гарячих газів. При пожежі воно може тріснути, однак арматура втримує його на місці, запобігаючи тим самим поширення вогню. Осколки скла, утримувані арматурами, не випадають навіть при утворенні декількох розламів. Армоване скло може бути застосоване при засклення заводських цехів, вікон, ліхтарів, шахт ліфтів і фасадів.

Стійке до пробивання стекло

Стійке до пробивання стекло підрозділяють на класи захисту Б1, Б2 і Б3.

Кулестійке стекло

Кулестійке скло, залежно від його стійкості при обстрілі з певного виду зброї, певними боєприпасами, підрозділяють на класи захисту В1, В2, В3, В4 і т.д. Кулестійке скло може бути двох видів: безосколкове й осколкове.

Безосколкове, тобто при впливі вогнепальної зброї на тильній стороні скла не утворяться осколки або осколки, що утворилися, не небезпечні для здоров'я людини, що перебуває в безпосередній близькості від захисного скла.

Осколкове, тобто при впливі зброї на тильній стороні скла утворяться осколки.

Захисні стеклаЗахисні стекла