Міжкімнатні перегородки Скляні перегородки всі частіше знаходять застосування в різних сферах людського життя. Міжкімнатні перегородки зі скла на сьогоднішній день займають гідне місце в інтер'єрах не тільки офісів і торгових центрів, але також і в квартирах, приватних котеджах.

Міжкімнатні перегородки зі скла можуть виконувати як декоративні, так і чисто практичні функції. Міжкімнатні перегородки для житлових приміщень можна оформити будь-яким способом - у дусі вже існуючого в приміщенні інтер'єра.

Можна прикрасити міжкімнатні перегородки кольоровим розписом, матовими малюнками й візерунками, гравіруванням, кольоровими плівками та іншими способами художньої обробки скла.

Скло - це унікальний матеріал. Він прозорий, легкий і на вигляд дуже тендітний, витончений. Але в той же час скло може бути дуже міцним і витримувати великі навантаження.

Міжкімнатні перегородки виготовляються зі спеціального скла - загартованого скла. Таке скло шляхом певної термічної обробки й наступного охолодження здобуває особливі властивості. При розбиванні такого скла не утворяться гострі осколки, які можуть бути небезпечні для здоров'я людей. Тим самим, міжкімнатні перегородки із загартованого скла зовсім безпечні для використання в побуті.

Міжкімнатні перегородки можуть бути стаціонарними, мобільними, розсувними. Це можуть бути як цільнскляні конструкції, так і перегородки з використанням алюмінієвих профілів. Цільноскляні міжкімнатні перегородки дозволяють створити візуально цілісний простір, розширити межі приміщення, «полегшити» інтер'єр.

Розсувні міжкімнатні перегородки подібні за конструкцією з розсувними скляними дверима. Однак на відміну від розсувних дверей, міжкімнатні перегородки займають найчастіше простір від стіни до стіни, від підлоги до стелі.

Міжкімнатні перегородки у квартирах або приватних будинках застосовуються в основному для виділення зон у квартирі, створення додаткових «кімнат». Такий підхід дуже зручний, оскільки дозволяє миттєво об'єднати два простори в одне ціле або ж перетворити дві частини приміщення в окремі кімнати.

Вигідно відрізняє скляні міжкімнатні перегородки відносна простота й висока швидкість їх установки. Монтаж міжкімнатних перегородок не вимагає «мокрих» процесів, капітальних будівельних робіт. Це значить, що встановити міжкімнатні перегородки можна у вже повністю відремонтованому приміщенні без шкоди для оздоблення.

Крім того, при необхідності міжкімнатні перегородки можна так само легко демонтувати й перенести в інше місце. Це дуже зручно, наприклад, при переїзді або просто при бажанні змінити обстановку. А мобільні скляні перегородки роблять подібне завдання ще більше простішим.

Міжкімнатні перегородки з високоякісного загартованого скла або триплекса, з художньою обробкою або без, пропонує компанія Аспект-Плюс. Ми виготовимо й установимо скляні перегородки будь-якої конструкції за Вашими індивідуальними розмірами, при необхідності проведемо консультацію відносно інтер’єрного рішення перегородок.