Скляні огорожі для сходів, балконів, терас Скляні огорожі на сьогоднішній день дуже популярні. Активно застосовуються скляні огорожі при оформленні сходів, балконів, терас. Які особливості виготовлення й застосування скляних огорож?

Скляні огорожі можуть застосовуватися для оформлення під'їздів будинків, внутрішніх залів ресторанів і клубів, торгово-розважальних і бізнес-центрів. Також скляні огорожі можна сміливо застосовувати для оформлення житлових будинків, котеджів.

Скляні огорожі надають будинку або приміщенню сучасний, розкішний вигляд. А при використанні спеціального підсвічування ефект виходить по-справжньому фантастичним.

Скляні огорожі в порівнянні з огорожіми з інших матеріалів мають ряд переваг. Огорожі зі скла дуже ефектні: завдяки прозорості скла, скляні огорожі виглядають дуже легкими, майже невагомими. Скляні огорожі світлопрозорі та візуально розширюють простір.

Скляні огорожі прекрасно вписуються в будь-який інтер'єр, надаючи навіть найбільш консервативному дизайну легку нотку екстравагантності й сучасності. Скло відмінно поєднується з металом, деревом, різними пластиками - це дозволяє ще більше розширити область застосування скляних огорож.

Скляні огорожі можуть бути виготовлені в декількох варіантах. У першому варіанті скло виступає в ролі наповнювача (скляні панелі), а несучі елементи виготовлені з інших матеріалів, наприклад, з металу. У другому випадку скляні огорожі повністю виготовлені зі скла й скляніконструкції є несучими.

Для виготовлення скляних огорож використовується загартоване скло, триплекс, триплекс із загартованих стекол.. Всі ці види скла забезпечують достатню міцність скляних огорож, стійкість до ударів.

Скляні огорожі можуть бути прозорими, тонованими, матовими, декорованими. При цьому методи декорування доступні найрізноманітніші, дозволяючи підібрати декоративну обробку відповідно до різного дизайну інтер'єра.

Установити скляні огорожі фахівці можуть дуже швидко. Підготовлені скляні огорожі кріпляться до несучих елементів або стійок за допомогою спеціальних склотримачів з нержавіючої сталі.

Скляні огорожі невимогливі у догляді. Регулярне сухе й вологе прибирання забезпечить довговічність конструкції, для цього досить використовувати звичайний засіб для миття стекол і чисту м'яку тканину або серветки.

Скляні огорожі - відмінна ідея для оформлення екстер'єру й інтер'єра будь-якого приміщення, як комерційного, так і приватного. За Вашим індивідуальним замовленням фахівці компанії « Аспект-Плюс» виготовлять для Вас скляні огорожі будь-яких розмірів, форм, кольору, з художньою обробкою або без. А використовувані кріплення й склотримачі забезпечать безпеку скляних огорож на найвищому рівні.