Image Різні скляні конструкції, такі як скляні душові кабіни, скляні двері розсувні, скляні маятникові двері, скляні міжкімнатні двері, знаходять все більшу популярність. Ще кілька років назад подібні скляні конструкції були менш затребувані, тепер же вони користуються величезним попитом як серед власників і орендарів комерційних будинків і приміщень, так і серед приватних осіб.

Тенденція популярності скляних дверей позитивна: попит на них зростає усе більше й більше. Так, з 2004-2005 років до поточного року загальний нтерес до скляних дверей підвищився більше ніж у 2,5 рази, а на 2011 рік прогнозується ще більше зростання попиту. Інтерес до розсувних скляних дверей і міжкімнатних скляних дверей стрімко зростає з 2008 року.

Зростаюча популярність скляних дверей і інших скляних конструкцій обумовлюють їхніми численними перевагами: вони доступні в ціні, не вимагають спеціальних засобів догляду, легко встановлюються.

Скляні двері та інші скляні конструкції функціональні, лаконічні, виглядають дуже стильно й виграшно практично в кожному інтер'єрі. При видимій легкості скляні двері насправді дуже міцні й практичні: вони легко витримують різні механічні навантаження, стійкі до ударів. Прозоре скляне полотно при необхідності може бути тоноване, прикрашене декоративними елементами або фірмовою символікою компанії.

Скляні конструкції стійкі до впливу вологи, що дозволяє використовувати їх у душових і ванних кімнатах, у басейнах, саунах. Так, компактні й функціональні скляні душові кабіни здатні доповнити або повністю замінити традиційну ванну, а скляні міжкімнатні двері будуть елегантно підкреслювати красу внутрішнього оздоблення приміщення.

Скляні розсувні двері дозволяють заощадити простір, вишукано, але в той же час, надійно розділяючи приміщення на функціональні зони або ж розділяючи кімнати в будинку, квартирі, офісі. Скляні розсувні двері можна прикрасити декоративним матуванням, художнім друком.

Скляні маятникові двері гарні тим, що вони не вимагають установки дверної коробки - конструкція дверей вбудовуються безпосередньо у дверний проріз. Скляні маятникові двері універсальні за сферою свого застосування. Вони однаково добре підійдуть і для житлових, і для офісних приміщень, можуть використовуватися як зовні, так і усередині будинків.

Скляні маятникові двері завдяки наявності різної фурнітури відповідають всім вимогам безпеки й комфорту. Приміщення, у якому встановлені скляні маятникові двері, стає більше світлим, відкритим, легким.

Скляні міжкімнатні двері можуть бути виконані як в «класичному» розпашному варіанті, так і в розсувному або маятниковому. Скляні міжкімнатні двері ідеально підійдуть для кухні-їдальні, вітальні, холу.

Скляні двері будь-якого типу роблять приміщення світлим, просторим, дозволяючи світлу вільно проникати усередину й тим самим візуально «розсовуючи» межі простору. Скло - це матеріал, який прекрасно сполучається з різними іншими матеріалами, що застосовуються в обробці приміщення: металом, деревом, каменем. Тому скляні двері й інші скляні конструкції прекрасно впишуться як у класичний, так і в сучасний хай-тек інтер'єр.

Скляні двері (розсувні, розстібні, маятникові, міжкімнатні) абсолютно безпечні. Вони виготовляються із загартованого скла - матеріалу дуже міцного й стійкого до різних впливів. І якщо навіть скляні двері все-таки вдалося розбити, спеціальні властивості загартованого скла не дозволять утворитися гострим небезпечним осколкам.

Скляні двері різного типу, скляні душові кабіни й скляні перегородки – це відмінне рішення для Вашого будинку, офісу або котеджу. Розрахувати вартість і замовити скляні двері необхідного типу й розміру Ви можете прямо зараз!