Фацет - це обробка кромки (фаски) на зовнішній стороні скла шляхом зрізу його під кутом від 0 до 45 градусів. Ширина фацета може коливатися до 60мм. Огранювання дзеркал фацетом по периметру зрадить вашому інтер'єру урочистість, оскільки відбиття і заломлення світла фацетом під певними кутами зору створює "брильянтовий" блиск.

    Промінь сонця, проходячи крізь скошену крайку скла, поламаний, утворюючи веселку і пожвавлюючи предмети. З давніх-давен майстри по склу, знімаючи фаску, вміло підкреслювали здатність світла розщеплюватися. Сьогодні існує спеціальне високотехнологічне обладнання, яке дозволяє отримати бажаний результат з високою точністю і в найкоротші терміни.

    Фацет застосовують як один з варіантів обробки кромки скла. Може бути як прямим, так і криволінійним (фігурним).

    Прямолінійний фацет шириною від 0 до 40 мм може бути виконаний на склі товщиною від 4 до 15 мм; мінімальний розмір деталі - 150 * 150 мм.

    Криволінійний фацет шириною від 5 до 40 мм може бути виготовлений на склі від 4 до 15 мм; мінімальний розмір деталі - 460 * 460 мм.

    Фацет може бути різної ширини. Ширина фаски від 5 до 25 мм. Крім того, дуже цікаво і особливо незвично виглядає подвійний фацет, який робиться шляхом накладення фацет - спочатку більшого, потім меншого. Фацет перетворює звичайне дзеркало або скло в завершене виріб, який, граючи своїми гранями, прикрасить будь-який інтер'єр.