тонування скла    Для тонування скла використовують плівки різних колірних гам: від прозорих до найтемніших з різним ступенем світлопропускання, що дозволяє розширити кругозір дизайнерських ідей. Тоноване скло абсолютно не змінює й не погіршує видимість. Одночасно із цим, тоноване скло забезпечує виняткове відбиття сонячного тепла, зберігаючи витрати на кондиціювання влітку й обігрів узимку.

    Основу будь-якого типу плівки становить поліестер - матеріал, що має високу міцність. Маркування й опис плівок Ви зможете знайти на нашому сайті в статті Плівки тонувальні й захисні. Функціональні види основних тонувальних плівок дозволяють вирішити відразу кілька завдань:

  • дзеркальна плівка - основною перевагою даного типу плівки є, те, що вона, відбиваючи й поглинаючи сонячне світло або тепло, захищає приміщення від ультрафіолету, жари або прямих сонячних променів, яскравого світла, створюючи затишну й комфортну обстановку. Дзеркальна плівка також має колірну гаму, що дозволяє скло, обклеєне такою плівкою, вписати в будь-який інтер'єр. У повсякденному житті, дзеркальні плівки використовують для обклеювання зовнішнього фасаду будинку, що дозволяє зберегти від сторонніх очей атмосферу усередині приміщення
  • тонувальна автомобільна плівка - зазвичай використовується для тонування автомобілів, що дозволяє захистити салон від вигоряння й нагрівання. Водій буде почувати себе комфортніше, тому що яскраве світло не буде зліпити очі, що підвищить безпеку при кермуванні.
  • енергозберігаюча плівка - прямим її призначенням можна назвати збереження тепла в приміщенні особливо в зимову пору (дозволяє зберігати до 60% тепла), а влітку захищає від жари, що дозволяє заощаджувати на підігріві або кондиціюванні приміщення.
  • захисна плівка - призначена для забезпечення безпеки людей і матеріальних цінностей, захищаючи скло від необережного використання або навмисних ушкоджень. За типом може бути прозора або дзеркальна.
  • декоративна матова плівка - застосовується для декорування скляних перегородок, скляних дверей, дверей у шафи-купе і т.д.

    Компанія «Аспект – плюс» зупинила свій вибір на плівках SUN-GARD/ GLASS-GARD. Архітектурні сонцезахисні плівки SUN-GARD і захисні (протиударні й броньовані) плівки GLASS-GARD давно відомі на українському ринку й користуються заслуженим попитом. Всі плівки високоякісні й довговічні. Більш докладну інформацію про плівки SUN-GARD/ GLASS-GARD Ви зможете довідатися на веб-сайті наших партнерів - фірми СДІ Україна.