Скляні підлоги    Скляна підлога - один із удалих варіантів додати Вашому інтер'єру об'ємність і неповторність. Завдяки своїй прозорості, відчувається легкість і повітряність простору й конструкції. Скляна підлога в перекритті - завжди місце, на яке звертає увагу будь-який відвідувач або гість.

    Для виготовлення скляної підлоги застосовують скло триплекс. Скло в підлогу являє собою багатошарове скло. Розрізняють заливні й плівкові триплекси. Заливний триплекс виготовляється із двох або більше стекол, між якими заливається полімер, що твердіє під впливом ультрафіолетового світла. Плівковий триплекс виготовляється із двох або більше стекол, між якими закочується спеціальна плівка. Потім його поміщають у піч, де при певній температурі втримують якийсь час. Після того, коли триплекс вийняли з печі, за необхідності, обробляють кромки.

    Завдяки своїй конструкції, скляна підлога не зруйнується, навіть при руйнуванні одного зі стекол. У цьому випадку інші стекла триплекса не дадуть зруйнуватися всій конструкції.

За необхідності застосувати в інтер'єрі скляну підлогу, необхідно враховувати наступні моменти. Скляна підлога повинна бути добре й надійно закріплена. Для цього необхідно забезпечити достатню опору скла на несучу конструкцію. Скло може опиратися точково (у випадку монтажу на крапкові опори) або лінійно (у випадку монтажу на лінійну конструкцію, або у чверть). При монтажі скла у чверть необхідно забезпечити ширину чверті від 20 до 50 мм. залежно від розмірів триплекса. Глибина чверті розраховується виходячи з товщини триплекса, що розраховується виходячи з умов обпирання й експлуатації даної скляної підлоги.

    У наших конструкціях ми пропонуємо скляну підлогу із використанням або "сирих", або загартованих стекол. Загартоване скло, у порівнянні з "сирими", забезпечує більшу міцність при однаковій товщині триплекса.

    Про технологічні характеристики і особливості використання ламінованого скла (триплекса) можно прочитати в статі "Використання триплексу в склянних підлогах та східцях"

Скляні підлоги Скляні підлоги