Перегородки офісні    Хочемо звернути Вашу увагу на скляні конструкції для офісу, а точніше скляні офісні перегородки.
    На початку 90-х зароджувалися поняття «офісний інтер'єр». Сучасний і стильний офіс - це обличчя фірми, перша ознака того, що в компанії ставляться з повагою не тільки до клієнтів і партнерів, але й до своїх співробітників. Інтер'єр допоможе визначити статус компанії, стабільність і бажання процвітати на ринку.

    Сьогодні в моді відкритість, прозорість і легкість конструкцій, що досягається з використанням скляних офісних перегородок.
    Скло, використовуване в системах офісних перегородок найрізноманітніше: прозоре, матове й тоноване, дзеркальне, з малюнком і т.д. Всі системи офісних перегородок виконані з урахуванням побажання замовника.

    Сучасному власникові фірми, що розвивається, зі зростаючим штатом не обов'язково постійно міняти офіс, тому він може максимально облагородити свій офіс не тільки для себе ,але й для своїх співробітників. Адже ці скляні конструкції візуально розділяють простір, залишаючи можливість ефективної взаємодії співробітників, але в теж час створюють індивідуальні робочі місця - майже окремі кабінети, тому вони незамінні, якщо необхідно створити затишну, але в теж час максимально робочу обстановку.

    Компанія " Аспект-Плюс" - одна з провідних компаній, що займається розробкою й виготовленням скляних конструкцій, т.е. це й скляні офісні перегородки, і скляні міжкімнатні двері, скляні східці, скляні підлоги, а також безліч інших проектів і робіт.

Системи офісних перегородок

    Головним елементом для конструкцій є звичайно ж системи перегородок. Для реалізації великих дизайнерських ідей використовується система перегородок " ATL-110". Даний вид виробів застосовується для розмежування робочих площ.

    Система відрізняється строгим дизайном, у якому немає нічого зайвого. Можлива реалізація офісних перегородок з однобічним і двобічним заповненням. Наприклад, в офісах можна використовувати перегородки з двобічним заповнювачем, що забезпечить шумоізоляцію.

    При плануванні офісів часом виникає завдання створення великих надійних конструкцій. Система перегородок " ATL-110" дозволяє повною мірою задовольнити цю потребу.

    Перегородки такої системи можуть досягати товщини 10 мм, тобто стандартної товщини загартованого скла. Довжина всієї системи необмежена, і залежить від дизайнерського рішення щодо даного приміщення. Дуже зручно робити розведення кабелів. Також система перегородок " ATL-110" дозволяє встановлювати жалюзі різних моделей у засклені поверхні.

    Великою перевагою даної системи перегородок є можливості інтеграції в перегородку дверей різних типів:

  • із частковим і повним заскленням
  • одностулкові й двостулкові
  • в алюмінієвій рамці.
    Система перегородок містить у собі алюмінієві профілі, комплектуючі, ущільнювачі, фурнітуру високої якості закордонних виробників, що здатні забезпечити довгу й надійну службу виробів.

    З інформацією по установці Ви можете ознаймитися в статі "Установка офисніх перегородок"

Офісні перегородки Офісні перегородки