матування скла    Матування скла або піскострум - один з найпоширеніших, малобюджетних і в той же час індивідуальних способів декорування скла. Сама технологія художньої обробки полягає в тім, що матування виконується за допомогою струменя повітря з піском під дуже великим тиском. Регулюючи тиск і міняючи зернистість піску, що розпорошується на поверхні скла або дзеркала можливо одержувати різний ступінь суцільного матування.     Для створення індивідуального елементу інтер'єра (міжкімнатних дверей, перегородки, дзеркала, дверей у шафу купе, душової кабіни і т.д.) ми пропонуємо неповторні малюнки піском на склі. У нас Ви можете вибрати будь-який малюнок, що сподобався, з каталогів, які містять близько 500 малюнків або запропонувати своє зображення.

    Також, оригінально виглядають малюнки на дзеркалах, як з боку амальгами (дзеркальне покриття), так і з боку скла. У першому варіанті в місцях обробки, піскострум видаляє амальгаму, і стекло стає матовим. При другому варіанті малюнок наноситься з боку скла й відбивається в дзеркалі, таким чином, підсилюється художній ефект. Матування дзеркала стало невід'ємним атрибутом для оформлення вишуканих інтер'єрів, втілюючи всі ідеї дизайнерів. І це не дивно, адже дзеркало оптично збільшує простір, а з нанесенням зображення надасть інтер'єру більше вишуканості й унікальності. Наприклад, його можна повісити в спальну кімнату, не порушуючи принципів фен-шуя.

    Ніжні й елегантні, піскоструминні вироби мають підвищену стійкість до зовнішніх впливів і довговічність, так що не потрібно боятися витирати їх або мити. За бажанням замовника готові вироби можуть покриватися гідрофобною рідиною, що підвищить їхню стійкість до жирних плям або інших видів забруднення.

матування скла матування скла матування скла