A-10 - петля нижня для маятникових скляних дверей

Trento A-10 - петля нижняя для маятниковой стеклянной двериНижня петля для маятникових скляних дверей* TRENTO A-10 виготовлена з високоякісного сплаву алюмінію з підвищеним вмістом легуючих домішок, що забезпечує її високу механічну міцність і антикорозійну стійкість. Зовнішні накладки виготовлені з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-20 - петля верхня для маятникових скляних дверей

A-20 - петля верхняя для маятниковой стеклянной двериПетля верхня для маятникових скляних дверей* TRENTO A-20 з підшипником для верхньої 15мм осі. Виготовлена з високоякісного сплаву алюмінію з підвищеним вмістом легуючих домішок, що забезпечує її високу механічну міцність і антикорозійну стійкість. Зовнішні накладки виготовлені з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-25 – кріплення кутове для маятникових скляних дверей

A-25 – кріплення кутове для маятникових скляних дверейКріплення кутове для маятникових скляних дверей* TRENTO A-25 виготовлене з високоміцного сплаву алюмінію. Зовнішні накладки виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-26 - кріплення кутове з прикривною планкою для дверей

A-26 - кріплення кутове з прикривною планкою для маятникових дверейКріплення кутове з прикривною планкою для маятникових скляних дверей* TRENTO A-26 виготовлений з високоміцного сплаву алюмінію. Зовнішні накладки виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-27 - кріплення квадратне сполучне

A-27 - кріплення квадратне сполучнеКріплення квадратне сполучне для фіксації частин скляної конструкції* TRENTO A-27 виготовлене з високоміцного сплаву алюмінію. Зовнішні накладки виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-30 - кріплення з верхньою віссю для маятникових дверей

A-30 - кріплення з верхньою віссю для маятникових скляних дверейКріплення з верхньою 15мм віссю для маятникових скляних дверей* TRENTO A-30 виготовлений з високоякісного сплаву алюмінію з підвищеним вмістом легуючих домішок, що забезпечує його високу механічну міцність і антикорозійну стійкість. Зовнішні накладки виготовлені з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-30A/B - кріплення до стіни з верхньою віссю для дверей

A-30A/B - кріплення до стіни з верхньою віссю для маятникових скляних дверей

Крепеж к стене с верхней 15мм осью для маятниковой стеклянной двери* TRENTO A-30A (с анкером в стену) и TRENTO A-30B (с накладной планкой под дюбели в стену) изготовлен из высококачественного сплава алюминия с повышенным содержанием легирующих примесей, что обеспечивает его высокую механическую прочность и антикоррозийную устойчивость. Внешние накладки изготовлены из низкоуглеродистой нержавеющей стали марки AISI 304, устойчивой к воздействиям окружающей среды. Возможны варианты исполнения накладок полированная сталь (PSS) или сатин (SSS). Элементы фиксации изготовлены также из нержавеющей стали.
 

A-40 - кріплення кутове з верхньою віссю для дверей

A-40 - кріплення кутове з верхньою віссю для маятникових скляних дверейКріплення кутове з верхньою 15мм віссю для маятникових скляних дверей* TRENTO A-40 виготовлений з високоякісного сплаву алюмінію з підвищеним вмістом легуючих домішок, що забезпечує його високу механічну міцність і антикорозійну стійкість. Зовнішні накладки виготовлені з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-50 замок кутовий з циліндром для маятникових скляних двере

A-50 замок кутовий з циліндром для маятникових скляних дверейЗамок кутовий з циліндром, верхній/нижній, для маятникових скляних дверей* TRENTO A-50 виготовлений з високоякісного сплаву алюмінію з підвищеним вмістом легуючих домішок, що забезпечує його високу механічну міцність і антикорозійну стійкість. Зовнішні накладки виготовлені з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі. Циліндр замка виконаний із бронзи.
 

A-50A – відповідна частина до замка A-50

A-50A – відповідна частина до замка A-50Відповідна частина до замка для маятникових скляних дверей* TRENTO A-50A виготовлена з високоміцного сплаву алюмінію. Зовнішні накладки виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 53