A-50B - кріплення кутове з відповідною частиною до замка A50

A-50B - кріплення кутове з відповідною частиною до замка A-50Кріплення кутове з відповідною частиною до замка для маятникових скляних дверей* TRENTO A-50B виготовлений з високоміцного сплаву алюмінію. Зовнішні накладки виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-51 - замок кутовий з циліндром для маятникових дверей

A-51 - замок кутовий з циліндром для маятникових скляних дверейЗамок кутовий із циліндром, верхній/нижній, для маятникових скляних дверей* TRENTO A-51 виготовлений з високоякісного сплаву алюмінію з підвищеним вмістом легуючих домішок, що забезпечує його високу механічну міцність і антикорозійну стійкість. Зовнішні накладки виготовлені з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі. Циліндр замка виконаний із бронзи.
 

A-51A - відповідна частина до замка A-51

A-51A - відповідна частина до замка A-51Відповідна частина до замка для маятникових скляних дверей* TRENTO A-51A виготовлена з високоміцного сплаву алюмінію. Зовнішні накладки виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-51B - кріплення кутове з відповідною частиною до замка A51

A-51B - кріплення кутове з відповідною частиною до замка A-51Кріплення кутове для маятникових скляних дверей* TRENTO A-51B виготовлений з високоміцного сплаву алюмінію. Зовнішні накладки виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-523 - кріплення одинарне для кріплення скла до стіни

A-523 - кріплення одинарне для кріплення скла до стіниКріплення одинарне для кріплення скла до стіни* TRENTO A-523 виготовлений з високоміцного сплаву алюмінію. Зовнішні накладки виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-60 - замок з циліндром для маятникових скляних дверей

A-60 - замок з циліндром для маятникових скляних дверейЗамок із циліндром, бічний, для маятникових скляних дверей* TRENTO A-60 виготовлений з високоякісного сплаву алюмінію з підвищеним вмістом легуючих домішок, що забезпечує його високу механічну міцність і антикорозійну стійкість. Зовнішні накладки виготовлені з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі. Циліндр замка виконаний із бронзи.
 

A-60B - відповідна частина до замка A-60

A-60B - відповідна частина до замка A-60Відповідна частина до бічного замка для маятникових скляних дверей* TRENTO A-60B виготовлена з високоміцного сплаву алюмінію. Зовнішні накладки виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-61 - замок з циліндром для маятникових скляних дверей

A-61 - замок з циліндром для маятникових скляних дверейЗамок з циліндром, бічний, для маятникових скляних дверей* TRENTO A-61 виготовлений з високоякісного сплаву алюмінію з підвищеним вмістом легуючих домішок, що забезпечує його високу механічну міцність і антикорозійну стійкість. Зовнішні накладки виготовлені з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі. Циліндр замка виконаний із бронзи.
 

A-61B - відповідна частина до замка A-61

A-61B - відповідна частина до замка A-61Відповідна частина до бічного замка для маятникових скляних дверей* TRENTO A-61B виготовлена з високоміцного сплаву алюмінію. Зовнішні накладки виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі.
 

A-90 - замок з циліндром для маятникових скляних дверей

A-90 - замок з циліндром для маятникових скляних дверейЗамок із циліндром, верхній/нижній, для маятникових скляних дверей* TRENTO A-90 виготовлений з високоякісного сплаву алюмінію з підвищеним вмістом легуючих домішок, що забезпечує його високу механічну міцність і антикорозійну стійкість. Зовнішні накладки виготовлені з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до впливів навколишнього середовища. Можливі варіанти виконання накладок полірована сталь (PSS) або сатин (SSS). Елементи фіксації виготовлені також з нержавіючої сталі. Циліндр замка виконаний із бронзи.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 11 - 20 з 53